Profilo’dan Profilo Çamaşır Kurutma Makinesi


Profilo, özellikle soğuk kış günlerinde çamaşır kurutma derdi ile baş edemeyenleri yepyeni Çamaşır Kurutma Makinesi ile tanıştırdı. Son teknoloji ile geliştirilmiş ısı pompalı çamaşır kurutma makinesi, dokunmatik dijital ekranı ile de dikkat çekiyor.

Isı pompası teknolojisine sahip Profilo Kurutma Makinesi, sahip olduğu kompresör sistemi sayesinde ısıtıcıya gerek olmadan kurutma için ihtiyaç olan sıcak havayı tambura veriyor ve eşyalar hem yıpranmadan hem de daha az enerji harcanarak kurutuluyor.

Çamaşır asma derdi son buluyor

Ekspres 40’ hızlı kurutma programı ile de okul çağında çocuğu olan ve her gün onların kirli çamaşırlarıyla boğuşan hassas annelerin imdadına yetişen Profilo Kurutma Makinesi ile çamaşır asma derdi de sona eriyor.

Yünlüler, havlular ve spor giysiler için geliştirilmiş özel programları ile çamaşıra göre kurutma yönteminin belirlenebildiği Profilo Kurutma Makinesi, farklı kurutma ayarları ile çamaşırları istenilen seviyeye göre kurutuyor ve ütüye hazırlıyor. Ayrıca Kırışık Azaltma Sistemi de çamaşırları program sona erdikten sonra 60 dakika boyunca kırışmadan muhafaza ediyor.

 Ptofilokurutma makinesi

 

 

Copyright © 2013-2015. Dağıtım Kanalı Tüm Hakları Saklıdır.

Dağıtım Kanalı web sitesi şuana kadar 32565448 defa tıklanmıştır.