Siemens’ten anneler için teknoloji


Siemens Ev Aletleri, annesi ile daha fazla vakit geçirmek isteyenleri ev işlerini hafifleten, marifetli yardımcılarla tanıştırıyor. Anneler Günü’ne özel, tam otomatik espresso ve kahve makinelerinden mikser ve blender’lara, ütülerden elektrikli süpürgelere kadar pek çok ürün yüzde 30’a varan indirimlerle Siemens yetkili satıcılarında annelerini sevindirmek isteyenleri bekliyor.

Annem için en hızlısı ve güvenlisi

allTextile özelliği ile tüm ütülenebilir kumaşlar için mükemmel ısı ve buhar kombinasyonu sunan Siemens TB60XTRM iQ500 extremePower, Reddot tasarım ödülüne sahip iQ700 serisi TSI803210 ve TSI802810 steamCompressor modelleri hızlı ve rahat kullanımıyla annelerin bir numaralı yardımcısı oluyor. Siemens’in iQ500 ve iQ700 ütüleri, sensorSecure özelliği sayesinde elden bırakıldığı buhar çıkışını kapatıp tekrar ele alındığında otomatik olarak buhar veren teknolojisi ile ev kazalarının önüne geçiyor. antiShine programı ile de koyu renkli ve ısıya duyarlı hassas giysilerde parlama riskini önleyerek klasik koruma yöntemlerine ihtiyacı ortadan kaldırıyor, rahat bir ütüleme deneyimi sunuyor.

Annemle kahve keyfi

Annelerin keyfi, kullanım kolaylığı ve teknolojik özellikleri ile Siemens EQ.6 serisi TE603201RW tam otomatik espresso ve kahve makinesi ile daha da artacak. Reddot Tasarım Ödülü sahibi de olan Siemens EQ.6 serisi TE603201RW, benzersiz sensoFlow Sistemi ile ideal demleme sıcaklığını demleme süresince sabit tutarak kahve çekirdeğinin büyüleyici aromasını fincanınıza taşıyor. Özel aroma koruyucu çekirdek haznesi, inceliği ayarlanabilir çekirdek öğütme seçenekleriyle de gurme lezzet peşinde olanların tercihi oluyor. Kahve çekirdeklerinin en ince haline kadar kusursuzca öğütülmesini, mükemmel aromanın tam anlamıyla ortaya çıkmasını ve kahvenin lezzetlendirmesini sağlayan seramik bıçaklı kahve öğütücüsü de bulunan TE603201RW, kişiselleştirilebilir 3 kademeli kahve sıcaklığı ayarıyla fark yaratıyor. Çekirdeğini kendisi öğüterek taze, bol aromalı leziz kahveler sunma özelliğine sahip kolay kullanılabilir EQ.6 tam otomatik espresso ve kahve makinesi; Latte Macchiato, Sütlü kahve, Cappuccino gibi kahve çeşitlerini tek dokunuşta hızlıca vermesi ve üstün tasarım özellikleriyle özel bir hediye seçeneği oluyor.

Annemin yemeklerini sanata dönüştürüyor

Mutfaklarda harikalar yaratmaya yardımcı olan ve birbirini mükemmel şekilde tamamlayan Siemens Ev Aletleri’nin FQ.1 serisi MQ67170 blender seti, MQ96500 El Mikseri ve MR008B1 Doğrayıcı, lezzetli yemekler hazırlamak için annelerin ihtiyacı olan birçok fonksiyonu bir arada sunuyor. Mutfaklarda hayatı kolaylaştıran Siemens MQ67170 el blender seti ile tek bir tuşla kesme, doğrama, ezme gibi işlemleri gerçekleştirmek mümkün oluyor. Yenilikçi 4 kanatlı paslanmaz çelik bıçak tasarımı ile mükemmel sonuçlar elde edilirken, ısıya karşı dirençli çelik ayağıyla en zorlu işlemleri dahi kısa sürede kolayca yapabiliyor. Güçlü, hızlı, sessiz, ergonomik yapısı ile dikkat çeken Siemens MQ96500 el mikserinin 5 farklı hız kademesi, anlık çalıştırma ve turbo fonksiyonlarıyla, ideal kıvamlarda tam istediğiniz gibi karışımlar elde etmek mümkün. Siemens MR008B1 Doğrayıcı, 400 wattlık güçlü performansı ve “anlık çalıştırma fonksiyonu” ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Doğrayıcının mikrodalgada kullanılmaya uygun polikarbon karıştırma kabı bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği sayesinde kullanıcısını elle temizleme zahmetinden kurtarıyor.

Annem için ev süpürmenin en akıllı hali

Temizliğe hız katan akıllı autoControl teknolojisine sahip Siemens’in Q8.0 serisi silencePower ve extremePower elektrikli süpürgeleri, üstün performanstan ödün vermeden tüm yüzeylerde rahatlıkla hareket ediyor. Manuel bir değişiklik yapmaya gerek kalmadan farklı yüzeylere uyumlu süpürme imkânı sunan akıllı autoControl teknolojisi, her zeminde duraksamadan hızlı ve mükemmel sonuçlar almayı garanti ediyor. Kullanıcılarını yormadan üstün temizlik sunan Q8.0 serisi silencePower ve extremePower elektrikli süpürgeler, yıkanabilir hijyenik HEPA filtresi ve performansından taviz vermeyen, daha seyrek değişim ihtiyacı duyulan geniş toz torbası ile benzerlerinden ayrışıyor.

 Siemensannelergunu

 

Copyright © 2013-2015. Dağıtım Kanalı Tüm Hakları Saklıdır.

Dağıtım Kanalı web sitesi şuana kadar 32565448 defa tıklanmıştır.