Arzum’dan Windream Power ve Windart Eco


Her yere taşınabilir olmasıyla tercih nedeni olan, yaz aylarında evlerin vazgeçilmezi vantilatörler artık geliştirilmiş yenilikleriyle daha fazla kullanım kolaylığı sağlıyor. Arzum, bu yaz ferahlığı Windream Power ve Windart Eco vantilatörlerle sunuyor.

Arzum Windream Power Uzaktan Kumandalı Ayaklı Vantilatör

Arzum Windream Power uzaktan kumandalı ayaklı vantilatör, evin hangi köşesinde olunursa olunsun tek bir komutla kumanda edilebiliyor, pervane hızı ve yönü değiştirilebiliyor. Çift pervane sistemi sayesinde daha güçlü hava akışı ve daha geniş alana etki eden Arzum Windream Power, 3 kademeli hız ayarına sahip. “Normal”, “Doğal” ve “Uyku” olmak üzere 3 farklı rüzgar modundan birini seçerek dilediğiniz şekilde serinleyebilirsiniz.

7,5 saate kadar zaman ayarlamalı özelliği ile gece uykusuna dalmanın en keyifli halinin sunan Arzum Windream Power, siz ne zaman isterseniz o zaman kapanıyor.

Yüksekliği ayarlanabilir standı, çıkarılabilir ön kafes ve pervanesi sayesinde kolay temizlik imkanı sunan Arzum Windream Power, 150 telli koruma ızgarası ile de parmaklarla pervaneler arasında güvenlik sağlayarak çocuklu ailelerin tercihi olacak.

Arzum Windart Eco Ayaklı Vantilatör

Yüzde 100 bakır motoru sayesinde daha uzun ömürlü kullanım sağlayan Arzum Windart Eco, azalmayan performansıyla serin bir yazın anahtarını sunuyor. 3 kademeli hız ayarı, sol-sağ salınım özelliği olan vantilatör 2 saate kadar zaman ayarlama özelliğine de sahip. Arzum Windart Eco, parmak girmesini engelleyen 150 telli koruma ızgarası ile çocuklu aileler için daha güvenli kullanım sağlıyor.

 arzumvantilator

Copyright © 2013-2015. Dağıtım Kanalı Tüm Hakları Saklıdır.

Dağıtım Kanalı web sitesi şuana kadar 32565448 defa tıklanmıştır.