Röportajlar
“İnsanların hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz”

“İnsanların hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyoruz”

Asya Grup Siemens Olivium AVM Mağazası sahiplerinden Hakan Uğurtan, “İnsanların hayatlarını kolaylaştırmaya çalışıyor, onların soru işaretlerini gideriyoruz, markanız ve ekibiniz bu konuda iyi ise, bence maddi olarak da karşılığını alıyorsunuz.” diyor.

“Arabuluculuk kaybedeni olmayan, bir alternatif çözüm yöntemidir”

“Arabuluculuk kaybedeni olmayan, bir alternatif çözüm yöntemidir”

Yeditepe Arabuluculuk Derneği Başkanı Avukat Tufan Uz: “Mahkemeye gitmeden, “hukuki uyuşmazlıklar”ın devlet yargısı dışında adına arabulucu denilen tarafsız ve bağımsız bir üçüncü kişi vasıtasıyla çözüme kavuşturulmasıdır. Arabuluculuk kaybedeni olmayan, her 2 tarafın da kazanacağı bir alternatif çözüm yöntemidir.”

“Markamıza gerçekten çok güveniyoruz”

“Markamıza gerçekten çok güveniyoruz”

Edirne’de faaliyet gösteren Hotpoint bayisi Askaraca Dayanıklı Tüketim Sahibi Hamit Karaca, Whirlpool’la aralarında karşılıklı saygı, sevgi ve destek olduğunu, yıllardır, bu şekilde ilişkilerini yürüttüklerini belirtiyor. Karaca, “Onlar bize inandı, biz onlara inandık. Elimizi her şekilde taşın altına koyduk. Çok destek oldular bize. Kazandıkça, markaya sevgimiz ve güvenimiz her geçen gün arttı. Markamıza gerçekten çok güveniyoruz.” diyor.

Kärcher’ın marka misyonu: “Fark yaratmak”

Kärcher’ın marka misyonu: “Fark yaratmak”

Kärcher Türkiye Ev tipi Ürünler Ülke Satış Müdürü Süalp Özan, “fark yaratma”nın marka misyonları olduğunu ve bunu her alanda uygulamaya çalıştıklarını belirterek, “En başta, farklılık yarattığımız konu ürünlerimizin kendisi. Pazarda çok fazla rakibimizin olmadığı veya pazara öncülük ederek mucidi olduğumuz, patenti bize ait olan ürünlerimiz var” dedi.

Her Şey Bi Teşekkür İçin

Her Şey Bi Teşekkür İçin

Vestel Ticaret A.Ş Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Dr. A. Tarkan Tekcan, "Yetkili servislerimiz, çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz tamamı müşterimizden alacağımız içten, samimi bir teşekkürün peşindeler. Bu bizim bir sloganımız, mottomuz haline geldi: 'her şey bi teşekkür için', 'memnun etmek görevimiz teşekkür almak hedefimiz'..." diyor.

Bülent Mataracı, OTORİTER’de sektörün nabzını tutuyor

Bülent Mataracı, OTORİTER’de sektörün nabzını tutuyor

Sektörde 27 yıllık birikimi sonucunda, Business Channel Türk TV’de yayımlanan OTORİTER isimli programın yapım ve sunuculuğunu üstlenen Bülent Mataracı, program için, “İddialı olması kaçınılmazdır. Yer yer sektör değerlerimizi tanıtır, yer yer hatalı uygulamaları yereriz, çözümler sunarız. Hatta sonuç odaklı pozisyon alırız, eylemlerimizin ucu açık” diyor.

Copyright © 2013-2015. Dağıtım Kanalı Tüm Hakları Saklıdır.

Dağıtım Kanalı web sitesi şuana kadar 31895839 defa tıklanmıştır.